Електрична точилка для ланцюга є надзвичайно корисним пристроєм, де використовуються електричні та бензопили. Завдяки цьому пристрою тупі пильні ланцюги оживуть нове життя і прослужать для багатьох порізів.
Точилка оснащена потужним і ефективним асинхронним двигуном 500 Вт і 5000 оборотів в хвилину. Завдяки цим параметрам ми можемо легко заточити тупі ланцюги, навіть виготовлені з твердих матеріалів.
Плавне регулювання натягу ланцюга та регулювання кута заточування за допомогою точної шкали дозволяє заточувати кожну ланку повторюваним способом без необхідності надмірного натягу. Точило оснащене обертовими лещатами з регульованим кутом заточування (кут повороту 35 градусів) і обмежувачем глибини заточування, які дозволяють заточувати ланцюг дуже точно.
Завдяки використанню спеціального шліфувального диска діаметром 104 мм, його можна використовувати для заточування будь-якого типу ланцюга, який використовується в бензинових і електропилах, незалежно від потужності, кроку ланцюга або виробника пилки.
БЕЗКОШТОВНО другий шліфувальний диск 104х3,2х22 мм!
Нековзка ручка і міцний захисний чохол забезпечують зручну і безпечну роботу з пристроєм.
Точилка LXGC500 - практичний і функціональний пристрій, виготовлений з міцних і довговічних матеріалів. Завдяки отворам в основі ми можемо прикріпити його до землі, що забезпечить стабільну роботу пристрою.
- Електрична заточка ланцюга LXGC500 потужністю 500 Вт
- Електрична точилка 500 Вт
- 2 шліфувальні диски
- 2 гвинти для кріплення основи
- Посібник користувача
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 500 кВт |
| Производитель | LEX |
| Максимальный диаметр диска | 104 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Число оборотов холостого хода | 5000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
- Цена: 1 700 ₴












