📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1290 |
| Діаметр диску , мм | 125 |
| Число оборотів холостого ходу , об/хв | 11000 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиционное |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплектація:
- Болгарка START PRO SAG-1290
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1290 Вт |
| Вес | 1.9 кг |
| Производитель | Start Pro |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴








