Шліфмашина кутова Start Pro SAG-1170 | Гарантія 36 місяців
- В наличии
- Код: SAG-1170
1 350 ₴
1 250 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
START PRO SAG-1170
Болгарка дозволяє якісно різати, шліфувати або полірувати металеві, бетонні або дерев'яні поверхні. Інструмент також підійде для обробки кахлю, пластика або скла, для чого потрібно лише вибрати відповідну насадку. На ринку представлена величезна кількість УШМ, кожна з яких має певний набір характеристик. Вам лише потрібно вивчити наш каталог, щоб знайти оптимальний варіант відповідно до сфери його застосування. START PRO SAG-1170 встигли багато клієнтів нашого інтернет магазину. Не упускайте можливість отримати продуктивне і якісне обладнання, ціна якого приємно здивує навіть вимогливих клієнтів.
Особливості болгарки можна описати таким чином:
- міцний корпус з магнію;
- наявність захисного кожуха поворотного типу;
- можливість швидко замінити насадку.
Інструмент порадує ергономічним і сучасним дизайном.
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1170 |
| Діаметр диску , мм | 125 |
| Число оборотів холостого ходу , об/хв | 11000 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Регулювання обертів | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиционное |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.72 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплектація:
- Болгарка START PRO SAG-1170
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1170 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Start Pro |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴








