Аккумуляторная шлифмашина угловая CAG-S20Li-125 | ▷ Офіційна гарантія 24 місяці.
- В наличии
- Код: CAG-S20Li-125
4 507 ₴
4 182 ₴
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Акумуляторна кутова шліфувальна машина WORCRAFT CAG-S20Li - це практичний інструмент для роботи вдома, в саду, гаражі чи майстерні, що дозволяє шліфувати, різати або обробляти металом та іншими матеріалами
Великий крутний момент (до 10000 об / хв.) ) забезпечують кращу ефективність та закінчуючи
великою перемикач з двома режимами роботи забезпечує безпеку і комфорт
без інструментів регульований захисний кожух забезпечує безпеку
допоміжна ручка може бути встановлена з обох сторін, право і лівою рукою
гайку контейнера , побудований в запобігає обсадних інструменти падіння.
![]() |
МОБИЛЬНОСТЬ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ
|
|
УДОБСТВО И КОМФОРТ РАБОТЫ
|
|
|
|
НАДЕЖНЫЕ, ДОЛГОВЕЧНЫЕ УЗЛЫ И МЕХАНИЗМЫ
|
|
ОБШИРНЫЙ ДИАПАЗОН НАСТРОЕК И РЕГУЛИРОВОК
|
|
|
|
КОМПЛЕКТАЦИЯ
*Комплектация и технические характеристики товара могут меняться без предварительного уведомления, в связи с постоянным совершенствованием. |
НАБОР МІСТИТЬ:
1 шт. Акумуляторна кутова шліфувальна машина CAG-S20Li.
1 шт. Акумулятор 4,0 Аг CLB-20V-4,0
1 шт. Зарядное устройство CLC-20V-2.4
2 шт ріжучих дисків
1 шт. Додаткова ручка із вбудованим ключем.
Швидко регульований кожух леза
Посібник користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 4 182 ₴












.jpg)




