🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Шліфувальна машина LEX LXDWS15 призначена для шліфування гіпсу та штукатурки. Висока якість виготовлення дозволяє довго і безвідмовно працювати, а її ергономічний дизайн забезпечує безпечну та комфортну роботу з пристроєм.
Основна рукоятка шліфувальної машини забезпечена нековзним гумовим покриттям , забезпечена легкодоступним перемикачем і регулятором швидкості, що дозволяє регулювати темп роботи відповідно до типу обробки. Додаткова ручка підвищить комфорт роботи та допоможе краще контролювати силу тиску та маневрування пристроєм.
Завдяки потужному підсвічуванню , яке ми вмикаємо в будь-який час за допомогою окремого вимикача, ми отримуємо точне освітлення поверхні землі і нам не потрібно використовувати додаткові джерела світла.
Подрібнювач оснащений системою відсмоктування пилу : безпосередньо до прикріпленого мішка або ми можемо підключити його до промислового пилососа. Регулювання потужності всмоктування дозволяє точно видалити пил із зашліфованої ділянки.
Шліфувальні диски діаметром 180 мм кріпляться на липучках . Набір включає 6 паперових дисків з різною грануляцією:
- 2x P120
- 2x P180
- 2x P240
Шліфувальна машина LXDWS15:
- Шліфувальна машина 1500 Вт
- 6 шліфувальних аркушів (2xP120, 2xP180, 2xP240)
- Мішок для пилу
- 2м шланг для відводу пилу
- Додаткова ручка
- Посібник користувача
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2700 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 2 000 ₴












