📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів

ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Потужність 300 Вт, регулірумая швидкість ходу 11000-21000 об / хв і кут коливань 3,2 ° дозволяє виконувати багато дрібних робіт, не застосовуючи інших інструментів.
- РЕНОВАТОР пиляє, ріже, шліфує навіть у важкодоступних місцях, ідеально обробляє поверхню будь-якої складності.
- Невелика вага в 2,1 кг

ЗРУЧНІСТЬ ТА КОМФОРТ РОБОТИ
- LED-підсвітка покращує видимість при роботі в погано освітлених місцях.
- Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
- Система швидкої заміни насадок підвищує швидкість і комфортність роботи.
- Прорезиненная рукоятка для зручності роботи і запобігання зсуву в руці, допоможе підвищити комфорт і зручність роботи знижуючи вібрацію.

НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Литий алюмінієвий корпус редуктора.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодження внутрішніх елементів при ударі.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна запобігаючи перегрів і продовжуючи термін роботи.
- Покращена термостійкий мастило.

Широкий діапазон настройок і регулювань
- Підходить для обробки різних матеріалів: металу, пластику, будь плитки, дерева, гіпсокартону, ПВХ.
- Регулятор частоти обертів дозволяє встановити оптимальне значення швидкості в залежності від типу оброблюваного матеріалу і використовуваного аксесуара.
- Інструмент поставляється з усіма необхідними аксесуарами та інструментами і дозволяє почати роботу відразу після покупки без необхідності додаткових витратних матеріалів.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- багатофункціональний інструмент MF-300A;
- трикутна шліфподушка з функцією видалення пилу;
- шліфувальний папір (60Р / 80р / 100Р);
- пильний виразний диск;
- лезо скребок;
- напівкруглий пильний диск;
- шестигранний ключ;
- інструкція;
- гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, в зв'язку з постійним вдосконаленням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 21000 об/мин |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Амплитуда колебаний | 3.2 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 290 ₴









