📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
|
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
|
![]() |
|
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
|
|
НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
|
![]() |
![]() |
Широкий діапазон настройок і регулювань
|
|
КОМПЛЕКТАЦІЯ
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1020 Вт |
| Вес | 3.8 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Производитель | Worcraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный крутящий момент | 500 H*m |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 230 ₴









.jpg)

.jpg)
.jpg)
