📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
ПАРАМЕТРИ
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 3000 Вт
- Обороти: 2950 об / хв
- Тип двигуна : Без щіток
- Кут різання: 0 - 45 °
- Розмір леза : 305x30x2,8 мм
- Ширина різання при 90 °: 90x300 мм
- Ширина різання при 45 °: 55x300 мм
- Вага: 21кг
Комплектация
- Пила торцовочная AL-FA ALCM-305i
- Посібник користувача
- Пильний диск
- Прижимная струбцина
- Мешок-пылесборник
- Оригінальна упаковка
- Дополнительные упоры заготовки
- Гарантійний талон
Торцювальна пила AL-FA ALCM-305i
Безщеточний мотор:
Функція подачі, зупинка глибини
Лінія лазерного різання.
Точний індикатор лінії лазерного різання дозволяє візуалізувати місце розміщення леза на матеріалі.
Поворотна основа пилки оснащена кутовою шкалою і огорожею з прозорою лінійкою.
Огорожа має фрезеровану лінійку, щоб розмітка була чіткою і не стикалася з часом.
Фіксація кута ріжучої головки
Велика та зручна ручка сприяє швидкій зміні кута різання та ефективному блокуванню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 305 мм |
| Максимальная глубина пропила | 90 мм |
| Максимальная ширина пропила | 315 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2950 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Угол поворота | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 900 ₴












