🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Сварочный аппарат инверторный Патон ВДИ-160E DC MMA c Кейсом
🔰 Зроблено в Україні 🔰
ПЕРЕВАГИ
- Функція «Гарячий старт» (Hot-Start)
- Функція «Форсаж дуги» (Arc-Force)
- Функція «Антиприлипання» (Anti-Stick)
- ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ
- БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2200
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий кейс ПАТОН™
- Інструкція з експлуатації

Опис:
Інверторний випрямляч ПАТОН™ ВДИ серії ЕСО призначений для ручного дугового зварювання (РДС «ММА»). Розроблений конструкторсько-технологічним відділом ДЗЗУ з урахуванням нинішніх тенденцій в економіці країни. Даний апарат створений із застосуванням двох ключових принципів: ЕКОЛОГІЧНІСТЬ і ЕКОНОМІЧНІСТЬ. Екологічність - збереження ресурсів країни за рахунок зниженого використання матеріалів у виробництві апаратів і низького споживання електроенергії в процесі зварювання. Економія - конкурентна ціна в порівнянні з аналогічними апаратами і економія коштів споживача за рахунок зниженого енергоспоживання. Ключовою перевагою ПАТОН™ ВДИ-250E DC MMA є поєднання малих масо-габаритних параметрів (4,3кг).
Характеристики
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Рішення побутових завдань (зварювання: металевих труб вода / газ, димоходів та водостоків з нержавіючих сталей, металевих петель, листів профнастилу), облаштування територій дачних ділянок і житлових будинків (теплиці, навіси, альтанки, паркани), приватне будівництво і використання професійними будівельними бригадами при малому будівництві (котеджі, гаражі, торгові павільйони, ларьки).
- здійснення зварювання з використанням широкого ряду покритих електродів - АНО, УОНИ, ЦЛ, ОЗЛ та ін .;
- економне споживання електроенергії при зварюванні до 4,4/5,5/7,0 кВА відповідно;
- блок захисту від зниженої та підвищеної напруги - продовжує термін експлуатації апарату; робота зі слабкими електричними мережами - мінімальна просадка мережі живлення;
- простий у використанні - включи і зварюй;
- електроніка надійно захищена від впливу пилу і підвищеної вологості.
| ПАРАМЕТРИ | ВДИ-160Е |
| Номінальна напруга в мережі електроживлення, В | 220 |
| Номінальний струм мережі, А | 20 |
| Номінальний зварювальний струм, А | 160 |
| Максимальний діючий струм, А | 190 |
| Тривалість навантаження (ТН) | 40%/160А 100%/101A |
| Межі зміни напруги в мережі електроживлення, В | 170 - 260 |
| Межі регулювання зварювального струму, А | 20 – 160 |
| Функція «Гарячий старт» (Hot-Start) | автоматична |
| Функція «Форсаж дуги» (Arc-Force) | автоматична |
| Функція «Антиприлипання» (Anti-Stick) | + |
| Напруга холостого ходу, В | 80 |
| Напруга запалювання дуги, В | 110 |
| Номінальна споживана потужність, кВА | 4,4 |
| Максимальна споживана потужність, кВA | 5,5 |
| ККД, % | 90 |
| Охолодження | примусове |
| Діапазон робочих температур | -25…+45°С |
| Габаритні розміри, ДxШxВ, мм | 200х100х240 |
| Маса, кг | 3,8 |
| Клас захисту | IP21 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Вес | 4.3 кг |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная потребляемая мощность | 4.4 кВА |
| Номинальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 160 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
- Цена: 4 799 ₴







