📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Шліфувальна машина для стін WorCraft DS08-180

ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун потужністю 800 Вт допоможе впоратися з проведенням робіт по шліфуванню різних бетонних поверхонь, наприклад, стель, стін.
- Діаметр диска 180 мм і діаметр всмоктуючої труби 32 мм - ідеальне поєднання компактності і продуктивності. З легкістю виконуйте шліфування стін і стель, видаляйте залишки фарби, шпалер і зайвої штукатурки.
- Регульована швидкість обертання 1200-2300 об / хв дозволить впоратися з великим діапазоном.
- Можливість роботи з шліфбумагой різної зернистості.

ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- 2х стрічкова LED-підсвітка робочої зони потужністю в 7 Вт.
- Прорезиненная ергономічна рукоятка розвантажить ваші руки. Почуття втоми довго вас не застане
- Шланг довжиною 2 метри під'єднують до мішка.
- Робота за рахунок орбітального обертання.
- Тип оболонки мережевого шнура PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічної і вогнестійкістю.
- Система збору пилу + мішок для пилу - робоча зона залишається чистою.
- Практична система на липучці дозволить міняти шліфдіскі різної зернистості без витрати часу і додаткових інструментів.

НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та межвиткового замикання.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
- Термостійка мастило збільшить термін служби інструменту.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна запобігаючи перегрів і продовжуючи термін роботи.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- шліфувальна машина для стін DS08-180;
- допоміжна рукоятка з м'якою гумою;
- пара вугільних щіток;
- залізні шайби 2шт;
- шестигранний ключ;
- роз'єми 2шт;
- труба для збору пилу;
- комплект наждачного паперу зернистості 150 #, 180 #, 240 #;
- інструкція;
- гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, в зв'язку з постійним вдосконаленням.
-
Джерело живлення:
Мережа
-
Максимальна потужність, Вт:
800
-
Напруга, В:
220
-
Швидкість обертання, об / хв:
1200-2300
-
Мішок для пилу:
є
-
Діаметр шліфувального диска, мм:
180
-
Діаметр наждачного паперу, мм:
190
-
Потужність світлодіодного підсвічування, Вт:
7
-
Вага нетто / брутто, кг:
2,8 / 3,0
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 2.8 кг |
| Производитель | Worcraft |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 790 ₴












