Точило дисково-ленточное AL-FA ALBG18B-1850W (точильно-шлифовальная машина) Точило ленточное Гриндер
- В наличии
- Код: ALBG18B
2 100 ₴
Точило дисково-ленточное AL-FA ALBG18B-1850W
Технічні дані:
| Потужність | - 230В ~ 50Гц |
| Потужність | - 1850 Вт |
| продажів | - 2950 об / хв |
| Розміри круга | - 150х20х12,7мм |
| Розміри ленти | - 50х686мм |
Інформація про Продукт:
Характерні:
- Потужний ефективний двигун,
- Стабільна конструкція
- Металевий міцний корпус,
- Шліфувальний круг 150х20х12,7мм
- Шліфувальний пояс 50х686мм
- Регульовані опори,
- Захисні чохли
- Герметичний вимикач
Настільна шліфувальна машина - це основне обладнання для домашньої майстерні, гаража або сервісу. Прилад був виготовлений повністю з металу, разом з корпусом і кришками шліфувальних каменів, завдяки чому він пристосований для роботи в складних умовах, а також стійкий до механічних пошкоджень і зносу.
Подрібнювач оснащений шліфувальним каменем та абразивною лентою , тому ми можемо використовувати його для сухих робіт у галузі шліфування, заточки та очищення різних видів інструментів та матеріалів, таких як:
- Токарські ножі,
- Ножиці,
- Зубила,
- Різці,
- Інструменти з лезами
- Деревина
- Пластмаси
- Та для інших дрібних шліфувальних робіт.
Пристрій також дозволяє проводити шліфувальні роботи на рівних поверхнях , зовнішніх поверхнях та заглушку.
Серцем пристрою є електродвигун потужністю 1850 Вт , який дозволяє працювати з різними матеріалами, навіть під великим навантаженням і тривалий час. Завдяки правильно адаптованій потужності двигуна та врівноваженій конструкції, пристрій не створює надмірних вібрацій та шуму - тиха та ефективна робота є надзвичайно важливими перевагами такого обладнання.
Для адаптації шліфувальної машини до роботи в складних умовах із підвищеною запиленістю виробник оснастив її герметичним вимикачем, стійким до забруднення та пилу, та регульованою захисною кришкою, що значно підвищує безпеку використання.
Диски також мають регульовані підставки, які допоможуть утримати заготовку в потрібному положенні.
Комплектація:
- Шліфувальна машина
- Шліфувальний камінь
- Шліфувальна стрічка
- Інструкція
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Потребляемая мощность | 1850 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 2 100 ₴












