Рейсмусовый станок JET JWP-12
ОСОБЛИВОСТІ:
- Система відключення при перевантаженні
- Регулювання висоти стругання обертовою рукояткою
- Відкидні роликові завантажувальний і розвантажувальний столи
Переносний рейсмусовий верстат Jet JWP-12- варіант легкого та компактного обладнання для використання як у невеликих майстернях, так і на будівництві. Цей станок оснащений колекторним двигуном потужністю 1,8 кВт, а також датчиком перегріву для контролю температурних показників. Вага верстата становить 30 кг.
JWP-12 не поступається стаціонарним верстатам початкового рівня у якості стругання. Завдяки високій швидкості обертання ножового валу цей станок здатен здійснювати свою роботу швидко та точно. Конструкція має всі необхідні елементи, притаманні стандартним аналогам верстатів: механізм автоподачі, завантажувальний та розвантажувальний столи з роликами, ролики зверху корпусу для зворотної подачі заготовки. Відрегулювати висоту ножового валу відповідно до розміру деталі можна за допомогою обертової рукоятки.
При правильній експлуатації JWP-12 слугуватиме довго та надійно. Варто слідкувати за тим, щоб при роботі завжди був увімкненим механізм пиловідсмоктування і регулярно прочищати механізм від стружки.
Стругальні верстати Jet завжди постачаються всіма необхідними витратними матеріалами. Дана модель не є виключенням. До базової комплектації додатково йдуть високоякісні леза зі швидкорізальної сталі.
| Модель | JWP-12 |
| Артикул (230 В) | 10000840M |
| Споживана потужність | 1,8 кВт |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Режим роботи | Повторно короткочасний |
| Частота обертання стругального вала | 9000 об/хв |
| Діаметр стругального вала | 48 мм |
| Розмір ножів (ДхШхТ) | 319 х 18 х 3 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Швидкість подачі заготовки | 7 м/хв |
| Максимальна ширина заготовки | 318 мм |
| Максимальна висота заготовки | 153 мм |
| Максимальная глибина стругання за один прохід | 2,5 мм |
| Максимально допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині | 1,0 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 130 мм |
| Довжина рейсмусового стола (з подовжувачами) | 295 (690) мм |
| Діаметр витяжного штуцера | 100 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 580 х 560 х 465 мм |
| Вага | 27 кг |
Комплектація:
Два комплекти ножів із швидкорізальної сталі (один встановлений на валу)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JET |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Рейсмусовый |
| Тип фуговально-рейсмусового станка | Односторонний |
| Максимальная глубина строгания | 2.5 мм |
| Потребляемая мощность | 1.8 кВт |
| Ширина заготовки | 318 мм |
| Число оборотов холостого хода | 9000 об/мин |
| Максимальная скорость подачи | 7 м/сек |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 29 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Максимальная ширина строгания | 318 мм |
| Диаметр строгального вала | 48 мм |
| Количество ножей на валу станка | 2 шт |
- Цена: 19 500 ₴











