📦 ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Гайковерт ударний акумуляторний Tekhmann TIW-300/i20 kit
Компактний та потужний інструмент з оптимальним набором насадок для широкого спектру завдань.
| Регулювання швидкості обертання. Наявність цієї кнопки знижує кількість обертань затиску в тому випадку, якщо під час роботи виникає якась перешкода. Цей параметр сприяє усуненню поломок і запобігає їх.
Продуманий ергономічний дизайн для максимальної зручності та продуктивності работи: прогумовані накладки для комфортного використання та захисту пристрою при падінні, оптимальна товщина захвату рукоятки. Якісне балансування інструмента по масі відносно рукоятки. |
![]() |
![]() |
Яскраве світлодіодне підсвічування, розташоване у нижній частині рукоятки дозволяє чітко розглянути робочу поверхню та працювати навіть в темний час доби або при поганій освітленості. |
| Оптимальна конструкція інструмента для продуктивної роботи: кейс, набір насадок з хром ванадієвого сплаву, магнітні тримачі для змінних біт на корпусі, металева кліпса для надійного закріплення інструмента на поясі. | ⠀⠀⠀⠀⠀![]() |
- Акумуляторна батарея ємністю 2,0 А·г
- Зарядний пристрій у комплекті
- Обертаючий момент 300 Нм
- Функція "реверс"
- Регулювання швидкості обертання
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Електронне гальмо
- Набір насадок у комплекті
- Кліпса фіксації на поясі
- Міцний кейс для зберігання та транспортування
- Гайковерт ударний акумуляторний TIW-300/i20 kit
- Акумуляторна батарея, сумісна до TAB-20/i20 Li
- Зарядний пристрій, сумісний TBC-24/i20
- Комплект змінних кінцевих насадок
- Кліпса кріплення на поясі
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
| Максимальний крутний момент, Нм |
300 |
|---|---|
| Номінальна напруга, В |
20 |
| Тип акумуляторної батареї |
Li-ion |
| Ємність батареї, мА·г |
2000 |
| Час заряджання батареї, годин |
1 |
| Швидкість обертання, об/хв |
0-2800 |
| Кількість ударів, уд/хв |
0-3600 |
| Патрон | |
| Вага нетто/брутто, кг |
1,2/3,2 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.2 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 300 H*m |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Кейс |
Информация для заказа
- Цена: 3 590 ₴












