Стационарная циркулярная пила AL-FA ALTS31| Нова Настільна циркулярна пила 3100Вт
- В наличии
- Код: ALTS31
7 500 ₴
7 199 ₴
🔰 Зазвичай доставка займає 1-3 днів
Стационарная циркулярная пила AL-FA ALTS31
Настільна циркулярна пила ALTS31 від AL-FA - це пристрій, який ідеально підходить не тільки в домашніх господарствах, але і на професійних заводах.
Вся конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечать тривале використання.
Пила має можливість регулювання висоти різання 0-83 мм та регульованого відхилення леза 0-45 градусів.
Герметичні вимикачі.
Затвердене лезо діаметром 254 мм забезпечує точне різання як м’якого, так і твердого матеріалу. Щит захищений від пошкоджень під час роботи .
Пилка має можливість розширення столу з обох сторін шляхом затягування додаткових вершин, посилених додатковими опорами . Завдяки цьому рішенню ми можемо безпечно працювати з більшими елементами.
У комплект також входять: кутова лінійка, паралельна напрямна і штовхач , що підвищить як точність різання, так і безпеку роботи. Набір клавіш допоможе у швидкій збірці та розбиранні окремих деталей.
Ми можемо підключити пилосос до пилки , що допоможе видалити тирсу та пил, що утворюються під час різання, що буде підтримувати порядок на робочому місці.
Місце для зберігання додаткових щитів та утримувачів кабелів також допоможе впорядкувати підставку .
ПРИМІТКА - Ви отримаєте один щит у запропонованому наборі.
Настільна циркулярна пила AL-FA ALTS31:
- Бензопила ALTS31
- 254-мм диск
- кутова лінійка
- поперечна зупинка
- паралельна зупинка
- штовхач
- набір ключів
Технічні дані
Блок живлення - 230 В ~ 50 Гц
Потужність - 3100 Вт
Розміри набору - 254х30х2,8мм
Діапазон різання під кутом - 0-45º
Розміри робочого столу - 626х430мм
Регулювання висоти - 0-83мм
Висота різання на 90º - 83 мм
Висота різання на 45º - 57 мм






| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 220 В |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Число оборотов диска | 4800 об/мин |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Глубина пропила под 45 градусами | 57 мм |
| Глубина пропила под 90 градусами | 83 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Al-Fa |
| Размеры стола | |
| Длина стола | 626 мм |
| Ширина стола | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 3100 Вт |
- Цена: 7 199 ₴












