Пила циркулярная Tekhmann TSC-2090
Надійний двигун потужністю 2000 Вт забезпечує високу продуктивність і якісний результат робіт.
Лазерний покажчик створює видиму лінію розпилу, яка полегшує роботу оператора і підвищує точність різу.
Індикатор підключення до електромережі допоможе не забути відключити інструмент від джерела живлення.
Паралельна направляюча (бокова лінійка-упор) дозволяє виконувати точне прямолінійне різання.
Однофазний колекторний електродвигун циркулярної пилки надійно захищений від пилу і тирси.
- Потужний двигун
- Лазерний покажчик лінії розпилу
- Індикатор підключення до електромережі
- Притискна поздовжня лінійка-упор в комплекті
- Надійний захист від пилу
Максимальна потужність, Вт 2000
Номінальна напруга, В~ 220 ± 10%
Номінальна частота, Гц 50
Швидкість обертання диска на холостому ході, об/хв 5800
Діаметр пиляльного диска, мм 190
Глибина пропилу при 90°, мм 65
Глибина пропилу при 45°, мм 43
Вага нетто/брутто, кг 5,1/5,3
- Пила циркулярна дискова електрична TSC-2090
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Список сервісних центрів)
- Паралельний упор
- Пиляльний диск
- Пакувальна коробка

*Производитель оставляет за собой право на внесение изменений в технические характеристики и комплектацию изделия без предварительного уведомления.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Вес | 5.1 кг |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5800 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴












